Działamy na terenie całej Unii Europejskiej! Jesteśmy płatnikami VAT i VAT EU.

Wirtualne biuro Wrocław

Adres do rejestracji firmy

Nasze Wirtualne Biuro Wrocław oferuje profesjonalny adres do rejestracji firmy we Wrocławiu. Jest to adres budynku wolno stojącego.

Dogodne Godziny

Biuro jest czynne w dni robocze w godzinach 9:00 - 15:00. Istnieje również możliwość odbioru korespondencji poza godzinami pracy biura!

Wirtualne biuro Wrocław Cennik

Oszczędność

Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Będziemy Cię informować na bieżąco o odebranej korespondencji firmowej. Wybierz dogodny pakiet!

Dlaczego warto wybrać nasz adres do rejestracji firmy we Wrocławiu? Wirtualne Biuro Wrocław

Istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę wybierając wirtualne biuro. Poniżej przedstawiamy to, co wyróżnia naszą ofertę na tle pozostałych wirtualnych biur we Wrocławiu.

Wirtualne biuro Wrocław cennik

Profesjonalny adres do rejestracji firmy we Wrocławiu

Adres do rejestracji firmy we Wrocławiu to dość skomplikowana sprawa... . Z jednej strony to normalne, że zazwyczaj firmę rejestruje się pod swoim miejscem zamieszkania. Z drugiej zaś taki adres może być odpychający dla potencjalnych klientów. Coraz częściej chcemy oddzielać pracę od życia prywatnego. W przypadku firmy rejestrowanej na adres prywatny trudno o taki podział. 

Zmieńmy nieco punkt widzenia. Adres do rejestracji firmy we Wrocławiu wskazuje na mieszkanie prywatne. W jaki sposób będziesz postrzegany przez klientów i kontrahentów? Teoretycznie nie powinno to stanowić większego problemu. Osobiście na początku naszej działalności odczuliśmy skutki takiej decyzji. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że adres do rejestracji firmy powinien być prosty, krótki oraz nie wskazywać na lokal mieszkalny. Potencjalni dostawcy niekoniecznie chcieli nawiązywać z nami współpracę. Po zmienie adresu na obecny jesteśmy poważniej traktowani.  Wirtualne biuro Wrocław u. Strażacka 7 może być również adresem Twojej firmy!

Wirtualne biuro Wrocław najtaniej

Wirtualne Biuro we Wrocławiu najtaniej wyjdzie u nas!

To co wyróżnia naszą ofertę, to dostępność. Jesteśmy niemal zawsze na miejscu. Po swoją korespondencję można przyjechać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 lub o innej porze, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Taka dostępność pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na ewentualny dojazd do biura. Z różnych źródeł wiemy, że nie wszystkie wirtualne biura są czynne w godzinach podanych na stronie. Nie wszystkie wirtualne biura są czynne 5 dni w tygodniu. 

Dlatego wirtualne biuro we Wrocławiu najtaniej wychodzi u nas! Z myślą o wygodzie stworzyliśmy różne pakiety abonamentowe. Jeśli nie chcesz, lub nie masz możliwości przyjeżdżać po korespondencję, to istnieje możliwość jej skanowania i przesyłania mailem. Posiadamy również pakiet, który dodatkowo przewiduje wysyłkę korespondencji kurierem raz w miesiącu. Wirtualne biuro Wrocław najtaniej

Wirtualne biuro Wrocław

Wirtualne biuro Wrocław, to ciekawa propozycja dla nowo powstających firm. Rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy zawsze wiąże się z kosztami. Początki bywają trudne, a każda złotówka się liczy. Czy chcesz uniknąć konieczności wynajmu powierzchni biurowej? Jedyne czego potrzebujesz to adres, na którym będziesz mógł legalnie zarejestrować swoją firmę? Nie chcesz rejestrować firmy na swoim adresie zamieszkania? Wybierz nasze wirtualne biuro we Wrocławiu!

Wirtualne biuro jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy! Naszą ofertę kierujemy do każdego kto nie chce, aby adresem siedziby firmy było własne, prywatne mieszkanie. W ramach współpracy z naszym wirtualnym biurem możesz wybrać pakiet, który obejmuje:
- adres do rejestracji swojej firmy
- odbiór korespondencji lub informacja o awizo
- skanowanie i przesyłanie korespondencji na wskazany adres e-mail.

Zakres oferowanych usług przez nasze wirtualne biuro Wrocław pozwoli Ci prowadzić firmę w wygodny sposób z dowolnego miejsca na świecie! Jest to doskonała i nowoczesna alternatywa prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wirtualne biuro Wrocław Psie Pole, Adres do rejestracji firmy we Wrocławiu
Wirtualne biuro we Wrocławiu, adres do rejestracji firmy
Adres do rejestracji firmy we Wrocławiu, Wirtualne Biuro Wrocław

Oferta - Wirtualne Biuro we Wrocławiu

Garść przydatnych informacji na temat oferty naszego wirtualnego biura we Wrocławiu.

Adres Firmy
ul. Strażacka 7,
51-180 Wrocław
Urząd Skarbowy
ul. Trzebnicka 33,
50-231 Wrocław
ZUS
ul. Reymonta 4/6,
50-225 Wrocław
Korespondencja
Informacja o awizo oraz korespondencji
Skanowanie i wysyłanie
Całą korespondencję możemy przesłać na Twojego maila
Wysyłka kurierem
Możliwość wysyłania odebranej korespondencji kurierem

Wirtualne Biuro Wrocław Cennik

Wirtualne biuro Wrocław Cennik, Wirtualne biuro Wrocław Cennik

PAKIET ADRES SIEDZIBY

110 zł

netto/miesięcznie

 • Rejestracja firmy pod naszym adresem (ul. Strażacka 7, 51-180 Wrocław)
 • Informacja o przyjściu awiza lub listu

CENA PAKIETU:
110 zł miesięcznie
270 zł kwartalnie
420 zł półrocznie
720 zł rocznie

Wygeneruj umowę

PAKIET OPTYMALNY

160 zł

netto/miesięcznie

 • Adres siedziby firmy
 • Odbiór korespondencji (upoważnienie)
 • Informacja o przyjściu korespondencji


CENA PAKIETU:

160 zł miesięcznie
450 zł kwartalnie
840 zł półrocznie
1560 zł rocznie

Wybierz

PAKIET ROZSZERZONY

190 zł

netto/miesięcznie

 • Adres siedziby firmy
 • Odbiór korespondencji (upoważnienie)
 • Informacja o przyjściu korespondencji
 • Skanowanie korespondencji oraz wysyłka na maila (do 50 stron A4)

CENA PAKIETU:
190 zł miesięcznie
540 zł kwartalnie
1020 zł półrocznie
1920 zł rocznie

Wybierz

PAKIET FREELANCER

220 zł

netto/miesięcznie

 • Adres siedziby firmy
 • Odbiór korespondencji
 • Informacja o przyjściu korespondencji
 • Skanowanie korespondencji + wysyłka na maila (do 50 stron A4)
 • Wysyłka korespondencji kurierem (1 raz w miesiącu)

CENA PAKIETU:
220 zł miesięcznie
630 zł kwartalnie
1200 zł półrocznie
2280 zł rocznie

Wybierz
Wirtualne Biuro Wrocław Cennik

Jaki pakiet wybrać?

W zależności od potrzeb do dyspozycji są aż 4 pakiety. Pakiet Adres Siedziby to propozycja dla osób, które mieszkają na terenie Wrocławia, Trzebnicy i okolic. Musisz mieć na uwadze, że w przypadku tego pakietu listy zwykłe oraz awizo będą na Ciebie oczekiwać w w naszym biurze. Oznacza to, że listy polecone będziesz zmuszony odebrać z poczty samodzielnie. Poczta mieści się przy ul. Kamieńskiego.

Pakiet Optymalny to pakiet, w którym istnieje możliwość upoważnienia nas do odbioru korespondencji poleconej. W tym wariancie wszystkie listy odbierzesz u nas w biurze, bez konieczności marnowania czasu na poczcie.

Pakiet Rozszerzony przewidziany jest dla przedsiębiorców, którzy nie będą odwiedzać naszego biura zbyt często. Ten pakiet przewiduje skanowanie do 50 stron A4 w miesiącu oraz przesyłanie skanów na wskazany adres mailowy.

Ostatni proponowany Pakiet Freelancer to doskonała opcja dla osób, które mieszkają w innych rejonach Polski i rzadko bywają we Wrocławiu. Raz w miesiącu nasze biuro wyśle zebrane w danym miesiącu korespondencje i prześle je kurierem na adres wskazany przez Ciebie.

Wirtualne biuro Wrocław cennik

Marketing to nasza pasja!

Poza usługami wirtualnego biura świadczymy również usługi związane z reklamą i szeroko pojętym marketingiem. Poniżej prezentujemy główne zagadnienia jakimi trudni się nasza firma:

Projektowanie stron WWW

Co własna strona, to własna strona! Pomożemy Ci godnie zaprezentować ofertę Twojej firmy na firmowej stronie internetowej! Strona będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych. Zadbamy również o jej przejrzystość.

Zobacz ofertę

Działania SEO - pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych jest naszą pasją! Nie straszne nam zmieniające się algorytmy Google! Nasze działania skupiają się na budowaniu pewnych pozycji w wynikach organicznego wyszukiwania.

Zobacz ofertę

Grafika i usługa druku

Masz dość indywidualnych wycen za projekty graficzne? U nas możesz rozliczać się ryczałtem! Dysponujemy również atrakcyjną ofertą na wydruki! U nas zamówisz katalogi, wizytówki, ulotki i wiele więcej!

Zobacz ofertę

Odzież reklamowa

Klienci kochają otrzymywać prezenty! Jeśli chcesz się wyrónić na tle swojej konkurencji i przypominać o sobie bez ciągłego dzwonienia do klienta, podaruj mu praktyczną odzież z logo swojej firmy!

Zobacz ofertę

Jak podpisać umowę?

Jeśli dopiero zakładasz firmę:
1. Załóż firmę na nasz adres (ul. Strażacka 7, 51-180 Wrocław).
2. Po uzyskaniu wpisu do KRS/CEIDG prześlij nam dane rejestrowe firmy (NIP) oraz informację o wybranym pakiecie. Przygotujemy umowę i wyślemy jej skan razem z pierwszą fakturą Pro-Forma na wskazany przez Ciebie adres mailowy.
3. Wydrukuj i podpisz umowę, następnie dostarcz ją do nas w wygodny dla siebie sposób (kurierem, pocztą lub osobiście).
Jeśli chcesz przenieść na nasz adres istniejącą już firmę.
W takim przypadku współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy. Po jej podpisaniu możesz zgłosić zmiany w urzędach.

Prześlij dane do umowy

[materialis_contact_form shortcode="contact-form-7 id="5924" title="Umowa Wirtualne Biuro""]