Działamy na terenie całej Unii Europejskiej! Jesteśmy płatnikami VAT i VAT EU.

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie Stron Wrocław
Dlaczego jesteśmy tak skuteczni w pozycjonowaniu stron Wrocław? Wyróżniamy się na tle innych agencji SEO we Wrocławiu . Posiadamy własny, autorski protokół najlepszych praktyk. Pozycjonowanie stron internetowych u nas to coś więcej! Chcesz skorzystać z pracy i serca wkładamy w działaniu SEO? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przejdź do pozycjonowanie stron internetowych Wrocław Cennik

Pozycjonowanie stron Wrocław

Co znajdziesz w naszej ofercie na pozycjonowanie stron Wrocław?

Dostępne treści na tej stronie internetowej są szeroko dostępne, aby zaproponować skorzystanie z nawigacji, która jest poniżej. Po prostu kliknij to, co Cię interesuje.

Oferta współpracy

Dla Agencji Reklamowych

Oferta aktualnie w przygotowaniu.

Jak wygląda pozycjonowanie stron Wrocław?

Analiza zakresu SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Rozpoczamy zawsze od audytu zawartości SEO. Już na początku musimy poznać odpowiedź na kluczowe pytanie. Czy pozycjonowanie strony internetowej przyciągnie Twoich klientów?

W góręym roku już na tym etapie zmuszeni odradzić pozycjonowanie strony internetowej aż 15% firmy, które wysłały do ​​nas zapytania. Potencjalni klienci tych firm nie wyszukiwali ich ofert z pomocą Google. W takim przypadku konieczne są całkowicie inne działania. 

Kilka pytań i odpowiedzi:

W jakie potrzeby odradzamy pozycjonowanie strony internetowej?

Do sytuacji, w których mogą występować przypadki, w których zaobserwujemy zbyt małe zainteresowanie internautów wokół usług i produktów z tej oferty. Będziemy oznaczać, że potencjalni klienci korzystają z naszych ofert szukających takich ofert w inny sposób niż z pomocą wyszukiwania Google .

Oczywiście nikt nie jest zabroniony tutaj pozycjonowania strony i również chętnie się podejmują takie zlecenia. W raporcie z przeprowadzonego audytu otrzymanego od nas szacunkową ilość odsłuchanych stron w wynikach Google. Działania muszą być skupione na poprawieniu widoczności do 100% zapytań. Sprawdź, czy mimo wszystko dążysz do tego, aby każdy kto szukał danych słów kluczowych zobaczył stronę w wynikach.

Warto jednak dodać, że jest dostępna na głównej liście głównych funkcji, które mogą być dostępne Twoja konkurencja, która po prostu używa własnych pozycji w wynikach organicznych.

Jakich informacji potrzebujemy do uwzględnienia audytu zakresu SEO?

Przede wszystkim potrzebujemy adresu Twojej strony internetowej oraz informacji na temat ofert Twojej firmy. Na tej podstawie dobierzemy najlepiej rokujące słowa kluczowe. Sprawdzimy, czy suma wszystkich wszystkich fraz przekroczy minimalny próg wymagany do rozplanowania strategii SEO . Mowa o strategii, jakie efekty będą odczuwalne i zauważalne.

Ile kosztuje audyt zakresu SEO?

Audyt powierzchni SEO, do kosztu 150zł netto dla firmowych stron internetowych oraz 250zł netto dla sklepu internetowego. W obu przypadkach otrzymasz od nas raport z audytu. Znajdź na nim wszystkie sprawdzone przez nas frazy wraz z oceną ich zasięgu. Dowiesz się, które frazy ściągają konwersję ruchu na Twoją stronę.

Optymalizacja techniczna

Po wstępnym oszacowaniu zasięgu SEO pora na audyt techniczny. Jest on potrzebny, aby sprawdzić, czy strona internetowa będzie w stanie udźwignąć zwiększony ruch. Może się zdarzyć, że w ciągu kilku godzin, na twojej stronie znajdziesz się obok wielu osób i serwer może być spowalniany w trakcie pobierania zasobów.

Ma to wpływ na odczucia internautów podczas korzystania z Twoich stron. Trzeba przyznać, że internauci cierpliwi nie są. Google również weryfikuje parametry techniczne stron internetowych. Jeśli strona wczytuje się zbyt długo, do algorytmu Google nie znajduje przyczyny ku temu, aby podnosić stronę w wynikach wyszukiwania organicznego.

Jak przebiega optymalizacja techniczna?

Techniczny audyt SEO

Zaczniemy oczywiście od audytu ogólnego pod kątem SEO. Dzięki temu dowiemy się, jakie są poprawki są potrzebne do uzyskania wyników wyszukiwania w testach prędkości.

Sprawdź swoją stronę na SEOptimer

Naprawa błędów technicznych

Kiedy zrozumiesz już, co należy poprawić zabieramy się do pracy. W skrajnych wymaganiach, kiedy strona internetowa została stworzona ponad dekadę temu może być koniecznie koniecznie postawiona nowa strona.

Dowiedz się więcej o przyspieszaniu stron internetowych

Ponowny audyt szybkości

Po naprawieniu błędów optymalizacyjnych ponownie sprawdzone połączenia w czytaniu się strony. Jeśli wynik jest wystarczający do rozpoczęcia działań - ruszamy dalej.

Sprawdź swoją własną stronę

Treści SEO

Pozycjonowanie stron Wrocław wymaga porządnych treści. Poza merytoryką istotne są także nagłówki, ilość słów i także obrazy towarzyszące treści. Dobrze przygotowane SEO, takie, które skupiają się na usługach osadzonych na najwyższych pozycjach w Google. Jeśli chcemy to przekazać za pomocą mocnej treści, to mówimy tutaj o pozycjonowaniu na tzw. długi ogon

Trafność słów kluczowych oraz fraz to gwarancja sukcesu pozycjonowania treścią. Z audytu strony SEO dowiedzieliśmy się, jakie treści występują na stronie. Na tym etapie SEO stosuje się do wszystkiego wdrażać.

Strategia SEO
Pozycjonowanie Stron Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych przy pomocy treści. Krok po kroku.

Przygotujemy strategię wdrożenia

Zależy nam na tym, aby pierwsze wyniki naszych działań pojawiły się szybciej niż 3 miesiące współpracy. Z tego powodu ułożono taki plan wdrożenia treści SEO, który umożliwia wyszukiwanie wyników w wyszukiwarce Google znacznie szybciej.

Opracujemy treści

Przygotowujemy nowe treści na stronę oraz ich rozmieszczenie. Dobierzemy i zorganizujmy grafikę dla zmian instrukcji stron. Następnie wprowadzimy treści na stronę. Wszystko zgodnie z opracowanym wcześniej planem wdrożenia SEO.

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu obrazuem

Dobierzemy tematy artykułów

Blog firmowy warto rozwijać, aby uzyskać nowe frazy kluczowe dla stron. Śledząc nowości w branży i rozwijaniu bloga zapewniającego widoczność dla nowych usług oraz produktów.

Pozycjonowanie stron Wrocław

Kampanie w Social Mediach a SEO

Im lepiej zarządzamy profilami na portalach społecznościowych, tym bardziej zachęcamy do działania SEO. Często Agencja SEO całkowicie pomija ten element pozycjonowania. Głównie powiązane są ograniczenia budżetowe ze stronami klienta. My ten element traktujemy jako usługa uzupełniająca, które polecamy Pobierz dla dobrej rozpoznawalności firmy. Pozycjonowanie stron internetowych jest ważne, kiedy jest na szeroką skalę.

Facebook

Może Twoja firma nie posiada jeszcze firmowego Fanpage na Facebooku , aby warto było nadrobić!
Udostępniające posty, w których znajdują się linki do stron obejmujących jej wartość w algorytmach Google. Jeśli linkowanie do mediów społecznościowych odbywa się „z głową”, to wzrośnie ilość wejść na stronę. Ma to znaczenie dla SEO. Chętnie odwiedzane strony przez internautów udostępnione lepsze pozycje w Google. Są po prostu atrakcyjne dla algorytmów wyszukiwania.

Twitter

Z tego średniego zasięgu w Polsce są dostępne serwisy informacyjne. Twitter jest w Polsce raczej mało popularny wśród innych branż. Trochę szkoda, ponieważ Twitter zapewnia znacznie lepszą jakość linkowania z zewnątrz niż Facebook. Warto założyć konto i powiązać je ze spółką internetową. Warto dodawać posty z linkiem do ofert. Efekty takie działanie mogą być bardzo satysfakcjonujące. W razie potrzeby walczymy o pierwsze miejsce w wynikach organicznych. 

Youtube

Z YouTube korzysta obecnie ponad 20 milionów Polaków, czyli korzysta z połowy z nas. Poza zasięgniętymi autopromocji usług, YouTube oferowane są na pozycjonowanie. Jeśli Twoja firma posiada nagrania, które warto pokazać klientów, to warto założyć kanał na tym portalu i dodawać filmy wraz z odpowiednimi linkami do stron w opisie filmu. 

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepów internetowych we Wrocławiu wygląda trochę inaczej niż klasyczne SEO. Każdy produkt musi być dobrze zorganizowany. Warto śledzić interesy kupujących i trzymać tutaj przekazać na pulsie. Z porządnej analityki dowiesz się, czego szukasz strony szukają klientów. Taka wiedza jest bezcenna i pozwala się rozwijać. Efekty takie działanie mogą Cię zaskoczyć! 

Analiza i optymalizacja strategii SEO

Porządna analityka i interpretacja wyników to klucz do sukcesu! Jaki sens ma wysyłanie raportów bez pobierania? Analityka prowadzona przez naszą najnowszą analizę się na poszukiwaniu słabych punktów SEO. Wiemy doskonale, że ich skrupulatne poprawianie wyników na pierwszych stronach w wynikach Google. Praca nad pozycjonowaniem nie polega na robieniu w kółko tego samego. Pozycjonowanie stron Wrocław.

Kiedy będą widoczne efekty pozycjonowania stron internetowych?
Pozycjonowanie Stron Wrocław

Jest to jedno z naszych ulubionych pytań!

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie Stron Wrocław Cennik

Poniżej przedstawiam nasz cennik na pozycjonowanie stron Wrocław.

Skuteczne Pozycjonowanie stron Wrocław Stare Miasto. Szybkie Pozycjonowanie stron Wrocław Śródmieście. Trwałe Pozycjonowanie stron Wrocław Psie Pole. efektowne Pozycjonowanie stron Wrocław Krzyki i bezpieczne Pozycjonowanie stron Wrocław Fabryczna.

Audyt zasięgu SEO

150zł *

netto

 • Analiza zakresu SEO
 • Opracowanie słów kluczowych
 • Raport z analizy dla grup słów kluczowych

* koszt audytu SEO zostanie odliczony od kwoty należnej za 1 miesiąc pozycjonowania strony

Pozycjonowanie strony internetowej

1350zł

netto / miesięcznie

 • Do 10 słów kluczowych / fraz
 • Audyty SEO
 • Optymalizacja techniczna
 • Przygotowanie treści SEO i wdrożenie
 • Rabat 20% na nowej stronie internetowej

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie strony internetowej + Blog Firmowy + Social Media

2500zł

netto / miesięcznie

 • Do 15 słów kluczowych / fraz
 • 4 artykuły na blog w miesiącu
 • Optymalizacja techniczna
 • Przygotowanie treści SEO i wdrożenie
 • Rabat 30% na nowej stronie internetowej

Pozycjonowanie stron Wrocław

Szkolenie SEO Wrocław - Kurs Pozycjonowanie Stron Wrocław

Nasza Agencja Reklamowa organizuje szkolenia z zakresu SEO . Program szkolenia podzieliliśmy na 6 głównych bloków szkoleniowych:

Pozycjonowanie Stron Wrocław Szkolenie SEO

1

Jak skompletować frazy kluczowe i sprawdzić, czy faktycznie są wyszukiwane?

2)

Jak technicznie przygotować stronę pod SEO - z jakim narzędziem warto skorzystać?

3)

Jak pisać wartościowe dla SEO treści, które musisz doskonale się pozycjonować?

4

W jaki sposób publikować obrazy, aby wspomagały SEO?

5

Jak zbudować porządne linkowanie strony?

6

Jak korzystać z mediów społecznościowych w budowaniu SEO?
Pozycjonowanie stron Wrocław SEO

Szkolenie SEO Wrocław dla administratorów

Naucz się pozycjonować swoją stronę internetową!

Wiedza, którą przekazujemy skupia się na nauce praktycznego stosowania SEO . Dzięki temu, nie musisz się uczyć suchej teorii. Wszystko czego się dowiesz podczas szkolenia Możesz przetestować wszystkie na swojej stronie internetowej. Pozycjonowanie stron Wrocław:

Kiedy warto? Pakiety objęte SEO

Szkolenie SEO cennik dla firmy 
Pozycjonowanie Stron Wrocław

Pakiet podstawowy

7500zł

netto

 • Nauka na podstawie swojej strony internetowej
 • Dobór zbliżony do klucza
 • Optymalizacja techniczna krok po kroku
 • Sztuka pisania treści SEO
 • SEO w obrazach
 • Nauka linkowania
 • Jak prowadzić Social Media, aby wspomagały SEO?

Pakiet rozszerzony

10000zł

netto

 • Nauka na podstawie swojej strony internetowej
 • Dobór zbliżony do klucza
 • Optymalizacja techniczna krok po kroku
 • Sztuka pisania treści SEO
 • SEO w obrazach
 • Nauka linkowania
 • Jak prowadzić Social Media, aby wspomagały SEO?
 • Pakiet 20 godzin profesjonalnego wsparcia w samodzielnym pozycjonowaniu
Pozycjonowanie stron Wrocław

Szkolenie SEO Wrocław dla Agencji Reklamowych

Naucz się pozycjonować strony internetowe swoich klientów!

Jeśli prowadzisz firmy, które zajmują się szeroko pojętą reklamą. Jeśli chcesz rozszerzyć zakres usług o pozycjonowanie stron internetowych. Wybierz szkolenie SEO dedykowane dla Agencji Reklamowych!

Kontakt

Pozycjonowanie stron Wrocław oraz szkolenia SEO Wrocław

[materialis_contact_form shortcode="wpforms id="1935" title="false" description="false""]

Dołącz do nas! Skorzystaj z naszego wirtualnego biura !