Strona w trakcie przygotowania!

Personalizacja i zdobienie odzieży

Nasza oferta w zakresie personalizacji
i zdobienia odzieży

Zdobienie odzieży haftem komputerowym oraz nadrukami to dwie najbardziej poszukiwane w personalizacji odzieży usługi. Nowoczesny haft komputerowy to najbardziej trwała i odporna na wiele czynników metoda zdobienia odzieży. W naszej ofercie oferujemy kompleksowe przygotowanie całej produkcji, od zaprogramowania ściegów, które odtworzą logo lub grafikę przesłaną przez klienta aż po dobór właściwych kolorów nici dla poszczególnych elementów projektu. Jest to najlepszy wybór w przypadku czapek, polarów, bluz, odzieży gastronomicznej i ochronnej. Natomiast nadruki na odzieży przy pomocy sitodruku, to najchętniej wybierany sposób zdobienia odzieży lekkiej, np. koszulek. Ta metoda zdobienia pozwala na najwierniejsze oddanie szczegółów każdej (nawet skomplikowanej) grafiki. W bliskiej przyszłości planujemy również wprowadzić do oferty inne metody znakowania odzieży, takie jak termotransfer sitodrukowy czy zdobienie folią flex.

Haft komputerowy we Wrocławiu

Haft komputerowy

Dowiedz się więcej

Programy hafciarskie

Dowiedz się więcej

Metki papierowe

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dbamy o jakość wykonania

Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywania zdobień. Na każdym etapie produkcji kontrolujemy jakość, aby każdy towar, który od nas wyjdzie był przygotowany estetycznie.

Rządzi u nas swoboda cenowa

Staramy się sprostać nie tylko wymogom jakościowym, ale również i cenowym. Chcemy tworzyć idealne i maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta oferty - również pod względem cenowym.

Projektujemy i pomagamy

Jeśli zauważymy, że np. literki na zamówionym hafcie wyjdą nieczytelne - nanosimy poprawki i wysyłamy zmieniony projekt do akceptacji. Jeśli klient posiada koncepcję projektu, ale brakuje zdigitalizowanej grafiki - również służymy pomocą.