Działamy na terenie całej Unii Europejskiej! Jesteśmy płatnikami VAT i VAT EU.

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa - bluzy i polary

Tania odzież reklamowa - katalog on-line

Odzież reklamowa w naszej podstawowej ofercie opiera się na markach takich jak Rimeck, Malfini, Malfini Premium, Piccolo. Odzież tych marek można zobaczyć w katalogu on-line, który zamieściliśmy poniżej. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy! 

Posiadamy w ofercie również inne marki, takie jak Anvil, B&C, Beechfield, Fruit of the Loom, Gildan, SOL´S, James Nicholson, Mantis, Russell, JHK, Result, Stedman, Tee Jays oraz Vossen.

Nie zdążyliśmy jednak jeszcze zaprezentować ich wszystkich na naszej stronie. Pojawią się w niedalekiej przyszłości, a do tego czasu zachęcamy do składania zapytań mailowo.

Nie masz czasu szperać w katalogu? Kliknij i daj znać, czego potrzebujesz!

Odzież reklamowa z logo Twojej firmy

Odzież reklamowa zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Z powodzeniem mogą ją nosić pracownicy Twojej firmy pod postacią uniformów firmowych. Odzież reklamowa z logo nadaje się również na prezent dla klientów. Jest to również swoista reklama, którą będą nosić obdarowane przez Ciebie osoby w różnych okolicznościach.

Właśnie z tego powodu warto wybierać ponadczasowe i uniwersalne modele odzieży reklamowej. Im przyjemniejsza będzie w noszeniu, tym więcej osób ma szansę zobaczyć logo Twojej firmy. Właśnie dlatego nasza oferta bazuje na znanych i lubianych modelach odzieży przeznaczonej do znakowania.

Oferta odzieży reklamowej

Przykładowa odzież reklamowa w naszej ofercie przedstawiona jest poniżej. W zależności od 

Odzież reklamowa 2

Koszulki POLO

Koszulki POLO to świetny wybór, jeśli nie chcemy stawiać na zwykłe T-Shirty. Nadal jednak jest to taka koszulka, która pasuje do wszystkiego. W ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów, kolorów i rozmiarów.

Odzież reklamowa 3

T-Shirty

Odzież reklamowa to również klasyczne T-Shirty. Są najbardziej uniwersalne i pasują również niemal do wszystkiego. W ofercie posiadamy wersje z kołnierzykiem w serek, szeroką gamę fasonów, kolorów oraz rozmiarów.

Odzież reklamowa 5

Polary

Jeśli Twoi pracownicy lub klienci pracują w trudnych warunkach lub chcesz podarować im taką odzież, którą chętnie będą nosić przez większą część roku, to polary będą idealnym wyborem! Dostępne w ofercie różne kolory i rozmiary.

Odzież reklamowa 6

Kurtki

Coś porządnego, nieprzemakalnego i chroniącego przed wiatrem? Kurtka Softshell! Spokojnie można taką odzież zakwalifikować do gadżetów firmowych premium. Softshelle dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn. Dostępne są różne rozmiary i kolory.

Odzież reklamowa 7

Czapki

Ponadczasowe bejsbolówki i czapki z daszkiem od dawna są najczęściej wybieraną odzieżą reklamową przez firmy. Stanowi ciekawy i praktyczny dodatek, lubiany w szczególności przez Panów. W ofercie posiadamy różne modele i kolory. 

Odzież reklamowa 2

Jak zamówić odzież reklamową?

Nasza Agencja Reklamowa przyjmuje zamówienia składane przez formularz kontaktowy. Poniżej kilka ważnych wskazówek:

1. Odzież reklamowa z oferty podstawowej (zaprezentowanej w katalogu on-line) jest pakowana w oddzielne woreczki. W przypadku odzieży pozostałych marek – jeśli zależy nam na pakowaniu w osobne woreczki – konieczna będzie dopłata do konfekcjonowania.

2. Terminy realizacji zamówienia to zazwyczaj 2 tygodnie. Ten czas może ulec wydłużeniu, jeśli danego modelu odzieży reklamowej nie będzie akurat u dostawcy. W odzież zaopatrujemy się u dobrze przygotowanych dostawców. W przypadku pełnej dostępności czas jest uzależniony od czasu koniecznego na oznakowanie odzieży i ponowne jej zapakowanie. W przypadku możliwych opóźnień zawsze klienta informujemy.

3. Dostarczane pliki powinny być przekazane w wektorach, najlepiej w takim rozmiarze, w jakim mają się znaleźć na odzieży reklamowej.

Zapytaj o wycenę

With the Internet spreading linke wildfire and reaching every part of our daily life, more and more traffic is directed to websites in search for information.

[materialis_contact_form shortcode="wpforms id="5441" title="false" description="false""]