Działamy na terenie całej Unii Europejskiej! Jesteśmy płatnikami VAT i VAT EU.

Usługi Graficzne

Abonament na usługi graficzne

Prawdopodobnie najprostszy system rozliczania się za pracę grafika, to właśnie abonament na usługi graficzne! Jeśli zlecasz wiele różnych projektów – np: ulotki, plakaty, bannery, bilboardy, loga czy kreacje reklamowe – rozważ możliwość rozliczania się z tych usług w ramach abonamentu. To po prostu bardziej się opłaca!

Przejdź dalej i zobacz więcej korzyści, jakie niesie za sobą abonament na usługi graficzne w naszej firmie. Pakiety miesięczne

Potrzebujesz tylko 2-3 projekty w miesiącu? Zobacz koniecznie naszą ofertę standardową i aktualne promocje dla firm, które zlecają swoje projekty regularnie.

Oferta standardowa

Pakiety miesięczne – abonament na usługi graficzne

Regularnie potrzebujesz projektów materiałów reklamowych? Abonament na usługi graficzne będzie dla Twojej firmy idealnym rozwiązaniem! Przygotowaliśmy zryczałtowany cennik na usługi graficzne, które realizujemy w ramach miesięcznej subskrypcji. Z takich rozwiązań chętnie korzystają duże i mniejsze przedsiębiorstwa, które inwestują w marketing i rozwój.

M

2600zł

od 130zł / 1 projekt

miesięcznie

  • 1-20 projektów

L

4800zł

od 120zł / 1 projekt

miesięcznie

  • 1-40 projektów

XL

6600zł

od 110zł / 1 projekt

miesięcznie

  • 1-60 projektów

Masz do nadrobienia zaległe projekty graficzne, a przyszłościowo chcesz korzystać z niższego pakietu?

To nie jest problem! Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną wycenę! Przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb!

Wyślij zapytanie

Dlaczego warto wybrać abonament na usługi graficzne?

Doskonałe rozwiązanie dla firm, w których aktywnie prowadzone są kampanie reklamowe!

Jeśli potrzebujesz grafika do stałej współpracy, na dłuższy okres czasu z powodu ilości potrzebnych projektów. Nie masz czasu na kilkudniowe oczekiwanie na wycenę poszczególnych projektów, przy czym wolałbyś znać koszty współpracy z grafikiem z góry – to rozwiązanie będzie idealne!

STAŁA MIESIĘCZNA OPŁATA

Wybierając pakiet kierujesz się przewidywaną ilością projektów w skali miesiąca.

PIERWSZEŃSTWO

Twoje zlecenia wykonywane są od ręki. W ciągu 24 godzin otrzymasz propozycję zleconego projektu.

DOSTĘPNOŚĆ

Pracujemy 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00-16:00 – w sytuacjach awaryjnych możesz śmiało kontaktować się nawet do godziny 18:00!

ATRAKCYJNY RABAT W DRUKARNI

Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty wydruku materiałów reklamowych!

Projektujemy również strony internetowe!

OFERTA STANDARDOWA – USŁUGI GRAFICZNE WROCŁAW

Specjalnie z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach oraz niewielkich firmach, które z usług graficznych korzystają nieco rzadziej, stworzyliśmy ofertę standardową. Poniżej prezentujemy przykładowy cennik dla poszczególnych projektów.

OFERTA W PRZYGOTOWANIU